HUB

Moje miejsca w sieci [kolejność alfabetyczna]. Sam korzystam z tej strony jako “pilota” do przeglądania moich publikacji.

BANDCAMP. Sklep z moimi „płytami”. Muzyka różnorodna, od popu do medytacji.

Expositorium. Galeria sztuki w której znajduje się trochę moich prac. Głównie cyfrowo manipulowane zdjęcia i skany. W sprzedaży – oprawione wydruki.

Mój Facebook. Jak to Facebook.

Flikr. Strona na której docelowo chcę zgromadzić 1000 zdjęć, które w danym momencie będę uważać za swoje najlepsze. Na razie proces trwa, dodaję i kasuję…

Instagram. Założyłem konto bo uległem przekonaniu, że trzeba mieć ale Instagram to nie do końca moja bajka. Wolę tradycyjne podejście do obróbki i publikacji zdjęć.

Jamendo. Jedna z pierwszych platform udostępniających muzykę darmową do własnego użytku. Trochę moich utworów.

Reverbnation. Serwis społecznościowy i promocji muzyki, aplikacja do odsłuchiwania nagrań integrująca się z Facebook’iem.

Rozkosh. Strona domowa zespołu w którym gram z Łukaszem Ciepłowskim i Marcinem Wasążnikiem.

Songtradr. Platforma licencjonowania muzyki, głównie do filmów i programów TV.

Soundcloud. Moje miejsce na platformie będącej standardem w prezentacji i dzieleniu się muzyką.

Twitter. Zamieszczam tu linki do informacji (filmy, artykuły, blogi itp.), które poszerzają horyzonty myślowe o obszary na pograniczu oficjalnej nauki i mistycyzmu.

2Track. Platforma współpracy muzycznej i konkursów na rework utworu muzycznego.

Wix. Strona poświęcona zdjęciom wykonanym aparatem Sigma SD14 z matrycą Foveon.

Youtube. Na moim kanale Youtube znajdziesz filmiki do moich kompozycji muzycznych, filmowe żarty a także playlisty w różnych klimatach.